Перейти к содержанию

vasja

Ангелы
  • Публикаций

    265
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

34

Информация о vasja

  • Звание
    (_I'm a lion_)
  • День рождения 13.08.1995

Контакты

  • Skype
    xyinya

Информация

  • Ник в игре
    0
  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Киев

Посетители профиля

3 410 просмотров профиля
  1. Хэлпер. Dr.King

    во первых, если он хелпер то тебе сюда во вторых, какой вопрос, такой ответ.
  2. spd) [2]

    Шарка верни в список.
  3. [4_brata].Faceboy.

  4. unban hellomylittleboy

    4 года->1460 суток->35 063 часа->2 103 795 минут->126 227 704 секунд....А ты только одумался снова писать на анбан. Тебе акк заблочили, и уже не разблочат, так как никто не будет искать ифну по тебе. А то что ты думаешь что за 4 года что то изменилось, то нет.
  5. почетка

    No problem, I express myself in an international language especially for you. In your opinion, does a person who uses prohibited software care about his fate? I believe that the person who took this step does not appreciate his past merits. Also, what gives the status (honorary personality)? In addition, if you pass this information through the prism, then in fact you can only return to the faction at a high rank, and that's it. Okay, this rule is accepted, who will moderate and control this information? This is an additional hemorrhoid, and at the moment there are probably only a few who really worry about their status on the server. In general, they will definitely not do this, if the player is blocked with a ban on the game, then he will definitely not enter the game again from that account.
  6. почетка

    На твою думку, людина яка використовує заборонений софт, турбує його доля? Я вважаю, що людина яка пішла на даний крок, вона не цінить свої минулі заслуги. Також, що дає статус (П)? Окрім того, якщо пропустити дану інформацію через призму, то по факту Ти можеш лише повернутись у фракцію на високий ранг, і все. Окей, приймається дане правило, хто буде модерувати та контролювати дану інформацію? Це додатковий геморой, і на даний час мабуть одиниці, хто дійсно переживає за свій статус (П) на сервері. Взагалі це робити точно не будуть, якщо гравця блокують із забороною на гру, то він точно з того акаунта не зайде більше в гру.
  7. Охота снова почитать темки с махинаторами которых знаменитый ГУ хулиган разоблачал.

    1. hooligan

      hooligan

      почитай снова старые темки)

  8. /unban

    я все пишу на рідній мові, але вирішив скористатись перекладачем для коментування посту, але якщо у вас є зауваження по цьому питанню, тоді не буду так більше робити Те що хтось кого злив, це їхні сімейні справи, тут потрібно уточнити щодо того, що гравець знаючи що хтось щось використовує, не відразу проінформував адміністрацію про те що він щось використовує заборонені програми, в цьому випадку (на мою думку) він автоматично стає співучасником, і також має бути покараний?А не використовувати цю інформацію у власних інтересах. Чи це якось не так працює?
  9. /unban

    у меня возникает вопрос к тебе, я как бы далёк от всей ситуации, но судя по твоим словам получается так, что ты зная что человек (игрок) юзает чит (не хочу осквернить этим) покрываешь его, потому что вы как бы в одной конфе (это к примеру)? А после того как он перешел тебе дорогу, ты его просто сливаешь модеру, даже указываешь точный путь что и где нужно искать?
  10. Дом

    залишу це я тут...
  11. "Вытри слезы"

    Якщо уважно прочитати тему, питання стоїть не через те, що б знявши "спіда" з модерки різно підніметься онлайн, а те що "спід" - є модератором (представником адміністрації проекту) який дозволяє собі неадекватну поведінку до гравців, прикриваючись "компенсацією" покриває свої пройоби перед ними.
  12. h a

    схожа тема, лідер порушив правила сервера. Відповідь від ГМ - як лідер нічого не порушив. ХЗ, може для кожного це працює по різному.
  13. h a

    а как лидер он что нарушил? напиши в другой раздел, накажут за ДМ.
  14. unban

    у него походу 3/3 блоков
×