Перейти к содержанию

yur4ik_yul4ik

Ангелы
  • Публикаций

    41
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

8

2 Подписчика

Информация о yur4ik_yul4ik

  • Звание
    Освоившийся
  • День рождения 14.09.2004

Контакты

  • Сайт
    ?
  • Skype
    ?
  • Discord
    neCrowley#4346
  • VK
    ?

Информация

  • Ник в игре
    neCrowley
  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Киев

Посетители профиля

745 просмотров профиля
  1. BARS/SIMENS

    1.Ваш ник: neCrowley 2. Ник модератора: - 3. Что он сделал? - Купил донат услугу и ошибся одним символом, сделал zxx.neCrowley, а должно было быть zxc.neCrowley, прошу вас пожалуйста смените. 4. Док-ва (скриншоты\видео): 02.10.2021 примерно в 20:00 P.S. Не закрывайте тему, она для ГА, иначе они игнорят
  2. BARS/SIMENS

    1.Ваш ник: neCrowley 2. Ник модератора: - 3. Что он сделал? - Купил донат услугу и ошибся одним символом, сделал zxx.neCrowley, а должно было быть zxc.neCrowley, прошу вас пожалуйста смените. 4. Док-ва (скриншоты\видео): 02.10.2021 примерно в 20:00
  3. zxc.Push

    АБОБА
  4. Кучмо, ви ?

    1. KittySourCream

      KittySourCream

      Так, я - Другий Президент вже Незалежної Української Демократичної Республіки, що повстала на уламках колишнього радянського союзу. Мої роки правління становили дві президентські каденції, починаючи з 1994 року (Кравчук склав свої повноваження) та закінчуючи 2005 роком (кінець Помаранчової революції організованою Віктором Ющенком). 
      Народився в Чернігівській області, рідко коли спілкувався наживо українською мовою, але залюбки перевертав чарочку горілки на Західній Україні.  Сім'я звичайного становища - бідні робітники колхозу. З часом здобув звання "Почесного пролетаріату Радянського Союзу" та працював на Дніпропетрівському заводі "Южмаш", що виробляв обладнення для космічних кораблів. Мене вибрали в якості депутата Першого Скликання Верховної Ради УСРСР, голосував за "Акт проголошення Незалежності України". Під час свого депутатського життя, набув чинного звання Прем'єра-міністра України та боровся із рівнем інфляції на той тяжкий час. Завдяки свому правлінну під час першої канденції - я сформував "ринкові відносини", підняв економіку, поборов "гіперінфляцію", увів національну валюту, добився стабільних цін на газ. Став другим "батьком" української Конституції, після славнозвісного козака - Пилипа Орлика. Проте, на міжнародному рівні, завжди відчувалися загострення з Росією, прикладом цього є конфлікт на острові Тузла. Не вбивав Георгія Гонгадзе, як це всі кажуть - це неправда! Відкривав багато молодіжних фондів, що сприяли розвитку свідомості українського цвіту. Всі мої почесті, Віктор Андрійович Ющенко удало просрав. 
      Сердечно дякую, що звернули увагу на мою особистість!
      Всього найкращого,
      Леонід Данилович Кучма.
      07.09.2021 

  5. Графон игры

    Чистая игра или сборка ? На других сборках такая же проблема ? Установлены таймциклы/колормоды и т.д. ? Ответь тут и как будет время детальнее обсудим в дискорде neCrowley#4346
  6. Спасибо большое за помощь, самый лучший помощник, если у вас какая то проблема есть он поможет вам,и сможет сделать любую сборку если нужна без всяких стилеров читов и тд, парень молодец спасибо ещё раз за помощь 

  7. Проблема решена!
  8. Давай дискорд свой
  9. [12RUS]VANEK_SMIRNOV

    Полностью согласен с Lays'ом, социопат самые крутые ролики, ещё нужно было со звуками орущих родителей на заднём плане, телевизора и т.д., так же можно было пол экрана сделать чёрным и ещё ВИДЕО ПЕРЕВЕСТИ В ТЕКСТ
×