Перейти к содержанию

Таблица лидеров


Популярный контент

Показан наиболее популярный контент 30.03.2024 во всех областях

  1. 4 балла
    Такой смешной ты. Если не использование модерской комнаты в личных целях, то что это тогда, запоздалый подарок на Рождество что ли? Месяц на модерке стоите, а уже к игрокам как в дерьму относитесь. Не унижайся ты со своими деньгами, выплатит он, лучше признайся честно, что обосрался и понеси заслуженное наказание. Хотя, о каком наказании может идти речь, тьфу.
  2. 1 балл
    Неправильный ответ. Ваше очко переходит в пользу зрительного зала.
  3. 1 балл
    Это он мне отвечал, явно не АффТоп
  4. 0 баллов
    а че капитализм с демократией уже не в моде?
  5. 0 баллов
    С рекламной интеграцией или без?
  6. 0 баллов
    заблокированные аккаунты разбан только за донат
  7. 0 баллов
    снід, яке ти жалюгідне створіння, тебе навіть модери в х не ставлять
  8. 0 баллов
    А хіба не так? Зараз на гу не так багато гравців і 98% з них це старі гравці з усталеним колом оточення. Та навіть з нормальним онлайном були "корєшки", взяти до прикладу дімаріка, який прикривав софтерів, влада 86, який допомагав якудзі, іммортала, який допомагав ттм, і так далі, випадків, на жаль, багато. Та й ти свого часу прикривав рб. Чи ти хочеш сказати, що гравці тут неупереджені і супер справедливі, коли отримують модерку? Ні, це не так, вони звичайні люди. З приводу першопочаткової скраги про дб: насправді, якщо так розмірковувати, то стрільба з мото була по авто і правила сервера були написані, не враховуючи той факт, що на авто хтось може бути. Механіка сервера змінювалась частіше, ніж правила, і правила не встигають за механікою, в цьому проблема. Я вважаю, що в даному випадку карати за дб не варто. З приводу скарг в дс: не так давно сіменс (можу помилятись хто) заборонив приймати скарги будь-де, крім форума. Я якось писав Тані, щоб вона покарала порушника, доки я їй обіцяв скинути в дс (бо на скріні була інфа хітів), але вона відповіла, що не можна, мовляв заливай на форум. Але як я бачу модери оновились і такі негласні правила забулись.
  9. 0 баллов
  10. 0 баллов
    Снайпу прийму в дар. Або чс хітів
×